Glock-18 (Topografia oceanu) Sprawdź w grze
float 0.00 0.60

Glock-18 (Topografia oceanu)

Klasa przemysłowa Souvenir -11.2% · 9 dni-5% · 32 dni

Glock-18 (Topografia oceanu) to skin Glock-18 klasy Industrial w CS2. Należy do Ascent Collection.

Item facts

RzadkośćKlasa przemysłowaSkiny Glock-18
Sprzedaż / dzień2.2Tylko Steam
PłynnośćNiskajak szybko schodzi
zakres 58 dniPLN 1.19 – PLN 1.42najniższa oferta, min-max
Spread Steam0,0000 zł0% · oferta vs zlecenie kupna

Ceny Glock-18 (Topografia oceanu) na 25 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
2,17 zł+71% więcej niż C5 Game
Widok
Najlepsza cena
Rynek chiński697 ofertKYC
1,27 zł−41% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
Rynek chiński927 ofertKYC
1,28 zł+0,01 zł
Zobacz ofertę
#3
Platforma687 ofertKYC
1,31 zł+0,04 zł
Zobacz ofertę
#4
Natychmiastowa sprzedaż158 ofert
1,31 zł+0,04 zł
Zobacz ofertę
#5
Natychmiastowa sprzedaż3 oferty
1,31 zł+0,04 zł
Zobacz ofertę
#6
Natychmiastowa sprzedaż66 ofert
1,31 zł+0,04 zł
Zobacz ofertę
#7
P2P858 ofertKYC
1,34 zł+0,07 zł
Zobacz ofertę
#8
P2P395 ofert
1,37 zł+0,10 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 14 sie 2026

Historia cen 0,340 USD -6% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 cze 2026 · dashed = a gap over a week

Glock-18 (Topografia oceanu): design, zużycie i rynek

Trade-up position

This + 9 more Klasa przemysłowa from The Ascent Collection craft into one of:

Kalkulator trade-upów →
Market read

Na 26 rynkach minimum FN zmieniło się o -5.6% w 58 dni: 1,34 zł → 1,27 zł.

Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 3,35 zł (41%).

Źródła: dane przedmiotów Valve · nasza migawka cen z 26 rynków.
Ile kosztuje Glock-18 (Topografia oceanu)?

Glock-18 (Topografia oceanu) zaczyna się od 0,127 zł na 26 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Aktualne podłogi według zużycia: FN 1,27 zł · MW 0,497 zł · FT 0,127 zł · WW 0,261 zł · BS 0,127 zł. Steam chce 2,17 zł za tę samą ofertę.

Gdzie sprzedać lub spieniężyć Glock-18 (Topografia oceanu)?

Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 1,43 zł na DMarket po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 2,17 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.

Czy Glock-18 (Topografia oceanu) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?

Tak, ten skin handluje się też jako Souvenir (od 56,14 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.