Desert Eagle (Hipnoza) Sprawdź w grze
float 0.00 0.08

Desert Eagle (Hipnoza)

Zastrzeżone StatTrak -4.9% · 9 dni-15.5% · 32 dni

Desert Eagle (Hipnoza) to skin Desert Eagle klasy Classified w CS2. Dropi z CS:GO Weapon Case.

Item facts

RzadkośćZastrzeżoneSkiny Desert Eagle
Wypada zCS:GO Weapon Caseskrzynka od 354,92 zł · szanse tieru 3.20%
Wydanowrz 2013z CS:GO Weapon Case
Sprzedaż / dzień~442wszystkie rynki
PłynnośćWysokajak szybko schodzi
Uczciwa cena728,56 złsugerowana
zakres 58 dniPLN 581 – PLN 1,004najniższa oferta, min-max
Spread Steam113,71 zł11% · oferta vs zlecenie kupna

Ceny Desert Eagle (Hipnoza) na 24 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
1036,38 zł+77% więcej niż BUFF163
Widok
Najlepsza cena
Rynek chiński111 ofertKYC
584,48 zł−44% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
Rynek chiński231 ofertKYC
587,95 zł+3,48 zł
Zobacz ofertę
#3
Platforma231 ofert
590,31 zł+5,83 zł
Zobacz ofertę
#4
Natychmiastowa sprzedaż59 ofert
596,69 zł+12,22 zł
Zobacz ofertę
#5
Natychmiastowa sprzedaż12 ofertKYC
602,22 zł+17,75 zł
Zobacz ofertę
#6
Platforma18 ofert
605,17 zł+20,70 zł
Zobacz ofertę
#7
Natychmiastowa sprzedaż27 ofert
613,54 zł+29,07 zł
Zobacz ofertę
#8
Rynek chiński108 ofertKYC
614,94 zł+30,46 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 14 sie 2026

Historia cen 156,46 USD -42% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 cze 2026 · dashed = a gap over a week

Hypnotic na różnych broniach

3 bronie noszą to wykończenie

Cheapest way into the family: MP9 (Hipnoza) at 64,10 zł · Desert Eagle (Hipnoza) tops it at 584,48 zł.

Desert Eagle (Hipnoza): design, zużycie i rynek

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Ograniczone from The Arms Deal Collection can craft into this skin.

This + 9 more Zastrzeżone from The Arms Deal Collection craft into one of:

Kalkulator trade-upów →
Market read

Na 26 rynkach minimum FN zmieniło się o -41.8% w 58 dni: 1004,33 zł → 584,48 zł.

Najtańszy serwis vs Steam w tej chwili: różnica 1688,16 zł (44%).

Źródła: dane przedmiotów Valve · nasza migawka cen z 26 rynków.
Ile kosztuje Desert Eagle (Hipnoza)?

Desert Eagle (Hipnoza) zaczyna się od 584,48 zł na 26 marketplace'ach w naszym porównaniu, z opłatami kupującego. Aktualne podłogi według zużycia: FN 584,48 zł · MW 634,91 zł. Steam chce 1036,38 zł za tę samą ofertę.

Gdzie sprzedać lub spieniężyć Desert Eagle (Hipnoza)?

Najlepsza wypłata netto w tej chwili to 567,44 zł na CSFloat po prowizji sprzedawcy; zakładka Sprzedaż rankinguje każdy serwis. Steam płaci 922,67 zł do portfela, ale środków Steam nie da się wypłacić jako prawdziwych pieniędzy.

Czy Desert Eagle (Hipnoza) występuje w wersji StatTrak lub Souvenir?

Tak, ten skin handluje się też jako StatTrak (od 634,16 zł). Przełączaj pigułkami jakości powyżej; każda liczba na stronie przelicza się dla wybranego wariantu.

Jak zdobyć Desert Eagle (Hipnoza)?

Dropi z CS:GO Weapon Case (sam kontener handluje się od 354,92 zł), albo kupisz go bezpośrednio od 584,48 zł na marketplace'ach powyżej; kupno konkretnego skina jest prawie zawsze tańsze niż otwieranie kontenerów w jego poszukiwaniu.