UMP-45 (Urban DDPAT) Inspicér i spillet
float 0.06 0.80

UMP-45 (Urban DDPAT)

Forbrugerklasse Souvenir -3.3% · 9 d-26.4% · 32 d

UMP-45 (Urban DDPAT) er en UMP-45-skin i klassen Consumer i CS2. Den dropper fra DreamHack 2013 Souvenir Package.

Item facts

SjældenhedForbrugerklasseUMP-45 skins
Droppes fraDreamHack 2013 Souvenir Packagekiste fra 7.499,74 kr.
Solgt / dag~1.0Kalle markeder
LikviditetMellemhvor hurtigt det sælges
Fair pris6,22 kr.foreslået
58d-spændDKK 4.58 – DKK 6.42laveste udbudspris, min–maks
Steam-spread0,259 kr.3 % · udbudspris vs købsordre

UMP-45 (Urban DDPAT)-priser på 23 markeder

Sælger du dette skin? Se hvad du ville få →
Officiel
Steam Market
Ingen udbetalingBankkort · PayPal
9,53 kr.+108% mere end BUFF163
Vis
Bedste pris
Kina-marked74 tilbudKYC
4,58 kr.−52% vs Steam
Se tilbud
#2
Instant-salg10 tilbudKYC
4,80 kr.+0,21 kr.
Se tilbud
#3
Kina-marked78 tilbudKYC
4,82 kr.+0,24 kr.
Se tilbud
#4
Kina-marked65 tilbudKYC
4,88 kr.+0,30 kr.
Se tilbud
#5
Markedsplads62 tilbudKYC
4,99 kr.+0,41 kr.
Se tilbud
#6
Instant-salg46 tilbud
4,99 kr.+0,41 kr.
Se tilbud
#7
Instant-salg11 tilbud
5,00 kr.+0,42 kr.
Se tilbud
#8
Markedsplads38 tilbudKYC
5,06 kr.+0,47 kr.
Se tilbud

Hver pris er det samlede beløb, du betaler, inklusive købergebyrer. Prikken viser, hvor godt stedet passer til din region. Sådan prissætter vi → · USD til DKK-kurs fra 14. aug. 2026

Prishistorik 0,707 US$ -29% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17. jun. 2026 · dashed = a gap over a week

Urban DDPAT på andre våben

5 våben bærer denne finish

Cheapest way into the family: Tec-9 (Urban DDPAT) at 0,078 kr. · Desert Eagle (Urban DDPAT) tops it at 5,45 kr..

Samme samling (The Train Collection): Urban DDPAT · Candy Apple · Red Quartz · Metallic DDPAT · Carbon Fiber · Metallic DDPAT · Alle 15 items →

UMP-45 (Urban DDPAT): design, slid og marked

Market read

På tværs af 25 markeder bevægede FN-bunden sig -28.6 % på 58 dage: 6,42 kr. → 4,58 kr..

Billigste platform vs Steam lige nu: 32,06 kr. forskel (52 %).

Kilder: Valve-itemdata · vores prisbillede på 25 markeder.
Hvor meget koster UMP-45 (Urban DDPAT)?

UMP-45 (Urban DDPAT) starter ved 0,078 kr. på 25 markedspladser i vores sammenligning, købergebyrer medregnet. Aktuelle bundpriser pr. slid: FN 4,58 kr. · MW 0,194 kr. · FT 0,078 kr. · WW 0,078 kr. · BS 0,078 kr.. Steam forlanger 9,53 kr. for samme annonce.

Hvor kan jeg sælge eller udbetale UMP-45 (Urban DDPAT)?

Den bedste nettoudbetaling lige nu er 4,13 kr. på CSFloat efter dens sælgergebyr — fanen Sælg rangerer hver platform. Steam betaler 9,27 kr. til din pung, men Steam-penge kan ikke hæves som rigtige penge.

Findes UMP-45 (Urban DDPAT) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — dette skin handles også som Souvenir (fra 63,91 kr.). Skift med kvalitetsknapperne ovenfor; hvert tal på siden genberegnes for den valgte variant.

Hvordan får jeg UMP-45 (Urban DDPAT)?

Den dropper fra DreamHack 2013 Souvenir Package (beholderen selv handles fra 7.499,74 kr.), eller du kan købe den direkte fra 0,078 kr. på markedspladserne ovenfor — at købe et bestemt skin er næsten altid billigere end at åbne beholdere efter det.