CZ75-Auto (Chalice) Inspicér i spillet
float 0.00 0.10

CZ75-Auto (Chalice)

Begrænset Souvenir -6.1% · 9 d-22.1% · 32 d

CZ75-Auto (Chalice) er en CZ75-Auto-skin i klassen Restricted i CS2. Den dropper fra ESL One Cologne 2014 Cobblestone Souvenir Package.

Item facts

SjældenhedBegrænsetCZ75-Auto skins
Droppes fraESL One Cologne 2014 Cobblestone Souvenir Packagekiste fra 8.704,20 kr.
Solgt / dag~212alle markeder
LikviditetHøjhvor hurtigt det sælges
Fair pris2.786,83 kr.foreslået
58d-spændDKK 2,081 – DKK 2,559laveste udbudspris, min–maks
Steam-spread1.503,42 kr.36 % · udbudspris vs købsordre

CZ75-Auto (Chalice)-priser på 22 markeder

Sælger du dette skin? Se hvad du ville få →
Officiel
Steam Market
Ingen udbetalingBankkort · PayPal
4.146,22 kr.+93% mere end Skinflow
Vis
Bedste pris
Instant-salg3 tilbud
2.145,88 kr.−48% vs Steam
Se tilbud
#2
Kina-marked47 tilbudKYC
2.157,22 kr.+11,34 kr.
Se tilbud
#3
Markedsplads11 tilbudKYC
2.178,81 kr.+32,93 kr.
Se tilbud
#4
Instant-salg26 tilbud
2.185,42 kr.+39,54 kr.
Se tilbud
#5
Instant-salg41 tilbud
2.186,71 kr.+40,84 kr.
Se tilbud
#6
Instant-salg41 tilbudKYC
2.188,85 kr.+42,98 kr.
Se tilbud
#7
Kina-marked33 tilbudKYC
2.192,02 kr.+46,14 kr.
Se tilbud
#8
Markedsplads30 tilbudKYC
2.213,49 kr.+67,61 kr.
Se tilbud

Hver pris er det samlede beløb, du betaler, inklusive købergebyrer. Prikken viser, hvor godt stedet passer til din region. Sådan prissætter vi → · USD til DKK-kurs fra 14. aug. 2026

Prishistorik 320,97 US$ -14% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17. jun. 2026 · dashed = a gap over a week

Samme samling (The Cobblestone Collection): Dragon Lore · Knight · Royal Blue · Silver · Briar · Hand Cannon · Alle 15 items →

CZ75-Auto (Chalice): design, slid og marked

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Mil-spec from The Cobblestone Collection can craft into this skin.

This + 9 more Begrænset from The Cobblestone Collection craft into one of:

Trade-up-beregner →
Market read

På tværs af 22 markeder bevægede FN-bunden sig -13.6 % på 58 dage: 2.408,60 kr. → 2.080,60 kr..

Billigste platform vs Steam lige nu: 12.966,71 kr. forskel (48 %).

Kilder: Valve-itemdata · vores prisbillede på 22 markeder.
Hvor meget koster CZ75-Auto (Chalice)?

CZ75-Auto (Chalice) starter ved 1.700,22 kr. på 22 markedspladser i vores sammenligning, købergebyrer medregnet. Aktuelle bundpriser pr. slid: FN 2.080,60 kr. · MW 7.672,34 kr.. Steam forlanger 4.146,22 kr. for samme annonce.

Hvor kan jeg sælge eller udbetale CZ75-Auto (Chalice)?

Den bedste nettoudbetaling lige nu er 2.042,35 kr. på DMarket efter dens sælgergebyr — fanen Sælg rangerer hver platform. Steam betaler 2.642,80 kr. til din pung, men Steam-penge kan ikke hæves som rigtige penge.

Findes CZ75-Auto (Chalice) i StatTrak eller Souvenir?

Ja — dette skin handles også som Souvenir (fra 1.738,73 kr.). Skift med kvalitetsknapperne ovenfor; hvert tal på siden genberegnes for den valgte variant.

Hvordan får jeg CZ75-Auto (Chalice)?

Den dropper fra ESL One Cologne 2014 Cobblestone Souvenir Package (beholderen selv handles fra 8.704,20 kr.), eller du kan købe den direkte fra 1.700,22 kr. på markedspladserne ovenfor — at købe et bestemt skin er næsten altid billigere end at åbne beholdere efter det.