Скіни M9 Bayonet

25 оформлень 10 554,73 ₴ – 290 416,46 ₴ 36 ринків

Найдешевше: Safari Mesh 10 554,73 ₴ · Найдорожче: Black Pearl 290 416,46 ₴

Ножі: Штик-ніж М9 · Балісонг · Ніж-кіготь · Скелетний ніж · Керамбіт · Усі 20 моделей →

Усі 25 оформлень

найнижча запитувана ціна за оформлення · мін–макс за зносами · картки ⇄ таблиця

Оновлено: 14 жовтня 2026 р.

Сімейство
Варіанти
ST Vanilla Vanilla ТаємнеБез оформлення CS:GO Weapon Case 27 784,34 ₴ -13.5% 23 ринків #3 in demand ST Doppler Doppler Таємне4 фази + Ruby · Sapphire · Black Pearl Chroma Case від 35 585,42 ₴ -7.8% 35 585 ₴–41 102 ₴ зносів · 7 фаз у табличному вигляді · 19 ринків ST Gamma Doppler Gamma Doppler Таємне4 фази + Emerald Gamma Case від 45 241,63 ₴ -7.3% 45 242 ₴–51 268 ₴ зносів · 5 фаз у табличному вигляді · 20 ринків #1 in demand ST Autotronic Autotronic Таємне Gamma Case 22 240,88 ₴ -6.8% 22 241 ₴–47 629 ₴ зносів · 27 ринків #2 in demand ST Marble Fade Marble Fade ТаємнеСіди Fire and Ice Chroma Case 27 628,47 ₴ -15.2% 27 628 ₴–31 609 ₴ зносів · 24 ринків #4 in demand ST Fade Fade ТаємнеВідсоток fade CS:GO Weapon Case 34 860,55 ₴ -10.1% 34 861 ₴–46 906 ₴ зносів · 24 ринків #5 in demand ST Rust Coat Rust Coat Таємне Chroma Case 12 467,95 ₴ -11% 12 468 ₴–15 109 ₴ зносів · 24 ринків #6 in demand ST Lore Lore Таємне Gamma Case 15 056,38 ₴ -6.6% 15 056 ₴–42 460 ₴ зносів · 26 ринків ST Black Laminate Black Laminate Таємне Gamma Case 16 988,95 ₴ -11.2% 16 989 ₴–28 189 ₴ зносів · 25 ринків ST Tiger Tooth Tiger Tooth Таємне Chroma Case 24 760,90 ₴ -9.3% 24 761 ₴–27 183 ₴ зносів · 26 ринків ST Damascus Steel Damascus Steel Таємне Chroma Case 15 998,97 ₴ -11.9% 15 999 ₴–19 394 ₴ зносів · 25 ринків ST Ultraviolet Ultraviolet Таємне Chroma Case 12 266,21 ₴ -5.3% 12 266 ₴–54 588 ₴ зносів · 26 ринків ST Freehand Freehand Таємне Gamma Case 13 524,23 ₴ -1.6% 13 524 ₴–16 166 ₴ зносів · 25 ринків ST Bright Water Bright Water Таємне Gamma Case 12 679,92 ₴ -9.5% 12 680 ₴–16 081 ₴ зносів · 26 ринків ST Night Night Таємне CS:GO Weapon Case 12 994,65 ₴ -4.1% 12 995 ₴–47 357 ₴ зносів · 27 ринків ST Stained Stained Таємне CS:GO Weapon Case 14 220,69 ₴ -10.9% 14 221 ₴–21 957 ₴ зносів · 25 ринків ST Slaughter Slaughter Таємне CS:GO Weapon Case 26 159,05 ₴ -6.1% 26 159 ₴–32 758 ₴ зносів · 26 ринків ST Forest DDPAT Forest DDPAT Таємне CS:GO Weapon Case 11 086,03 ₴ -4.9% 11 086 ₴–27 581 ₴ зносів · 25 ринків ST Blue Steel Blue Steel Таємне CS:GO Weapon Case 18 055,56 ₴ -6.9% 18 056 ₴–29 767 ₴ зносів · 26 ринків ST Crimson Web Crimson Web ТаємнеПатерни павутиння CS:GO Weapon Case 17 176,58 ₴ -9.1% 17 177 ₴–185 341 ₴ зносів · 27 ринків ST Urban Masked Urban Masked Таємне CS:GO Weapon Case 11 238,02 ₴ -2.5% 11 238 ₴–28 106 ₴ зносів · 26 ринків ST Safari Mesh Safari Mesh Таємне CS:GO Weapon Case 10 554,73 ₴ -8.6% 10 555 ₴–40 438 ₴ зносів · 25 ринків ST Scorched Scorched Таємне CS:GO Weapon Case 11 291,69 ₴ -5.3% 11 292 ₴–33 189 ₴ зносів · 26 ринків ST Boreal Forest Boreal Forest Таємне CS:GO Weapon Case 10 877,20 ₴ -4.9% 10 877 ₴–39 704 ₴ зносів · 26 ринків ST Case Hardened Case Hardened ТаємнеСіди Blue Gem CS:GO Weapon Case 17 840,02 ₴ -5.9% 17 840 ₴–43 749 ₴ зносів · 25 ринків
Оздоблення Ціна 30д Продано/день Маркети
Vanilla Без оформлення CS:GO Weapon Case 40/день · 23 ринки 27 784,34 ₴ -13.5% 40 23
Сімейство Doppler
Doppler Усі фази Chroma Case 282/день · 19 ринків від 35 585,42 ₴ 35 585 ₴–41 102 ₴ зносів -7.8% 282 19 Phase 1 Таємне Chroma Case 13 ринків 35 997,11 ₴ 35 997 ₴–41 102 ₴ зносів -15.1% — 13 Phase 2 Таємне Chroma Case 13 ринків 48 127,34 ₴ 48 127 ₴–53 162 ₴ зносів -11.5% — 13 Phase 3 Таємне Chroma Case 13 ринків 35 585,42 ₴ 35 585 ₴–41 449 ₴ зносів -7.8% — 13 Phase 4 Таємне Chroma Case 14 ринків 40 437,97 ₴ 41 115 ₴–43 473 ₴ зносів -4.4% — 14 Ruby Рідкісна фаза Chroma Case 12 ринків 177 955,84 ₴ 177 956 ₴–323 504 ₴ зносів -12% — 12 Sapphire Рідкісна фаза Chroma Case 13 ринків 152 319,70 ₴ 152 320 ₴–177 369 ₴ зносів +5.3% — 13 Black Pearl Рідкісна фаза Chroma Case 11 ринків 290 416,46 ₴ -5% — 11
Сімейство Gamma Doppler
Gamma Doppler Усі фази Gamma Case 95/день · 20 ринків від 45 241,63 ₴ 45 242 ₴–51 268 ₴ зносів -7.3% 95 20 Phase 1 Таємне Gamma Case 12 ринків 47 514,63 ₴ 47 515 ₴–58 542 ₴ зносів -12.2% — 12 Phase 2 Таємне Gamma Case 12 ринків 60 767,48 ₴ 63 353 ₴–68 746 ₴ зносів -7.2% — 12 Phase 3 Таємне Gamma Case 13 ринків 46 422,80 ₴ 46 423 ₴–56 412 ₴ зносів -8.4% — 13 Phase 4 Таємне Gamma Case 15 ринків 45 860,43 ₴ 45 860 ₴–54 737 ₴ зносів -11.4% — 15 Emerald Рідкісна фаза Gamma Case 13 ринків 237 197,80 ₴ 243 664 ₴–265 043 ₴ зносів -14.9% — 13
Усі оформлення · за активністю ринку
Autotronic Таємне Gamma Case 66/день · 27 ринків 22 240,88 ₴ 22 241 ₴–47 629 ₴ зносів -6.8% 66 27 Marble Fade Сіди Fire and Ice Chroma Case 105/день · 24 ринки 27 628,47 ₴ 27 628 ₴–31 609 ₴ зносів -15.2% 105 24 Fade Відсоток fade CS:GO Weapon Case 41/день · 24 ринки 34 860,55 ₴ 34 861 ₴–46 906 ₴ зносів -10.1% 41 24 Rust Coat Таємне Chroma Case 62/день · 24 ринки 12 467,95 ₴ 12 468 ₴–15 109 ₴ зносів -11% 62 24 Lore Таємне Gamma Case 143/день · 26 ринків 15 056,38 ₴ 15 056 ₴–42 460 ₴ зносів -6.6% 143 26 Black Laminate Таємне Gamma Case 90/день · 25 ринків 16 988,95 ₴ 16 989 ₴–28 189 ₴ зносів -11.2% 90 25 Tiger Tooth Таємне Chroma Case 106/день · 26 ринків 24 760,90 ₴ 24 761 ₴–27 183 ₴ зносів -9.3% 106 26 Damascus Steel Таємне Chroma Case 80/день · 25 ринків 15 998,97 ₴ 15 999 ₴–19 394 ₴ зносів -11.9% 80 25 Ultraviolet Таємне Chroma Case 107/день · 26 ринків 12 266,21 ₴ 12 266 ₴–54 588 ₴ зносів -5.3% 107 26 Freehand Таємне Gamma Case 127/день · 25 ринків 13 524,23 ₴ 13 524 ₴–16 166 ₴ зносів -1.6% 127 25 Bright Water Таємне Gamma Case 124/день · 26 ринків 12 679,92 ₴ 12 680 ₴–16 081 ₴ зносів -9.5% 124 26 Night Таємне CS:GO Weapon Case 69/день · 27 ринків 12 994,65 ₴ 12 995 ₴–47 357 ₴ зносів -4.1% 69 27 Stained Таємне CS:GO Weapon Case 54/день · 25 ринків 14 220,69 ₴ 14 221 ₴–21 957 ₴ зносів -10.9% 54 25 Slaughter Таємне CS:GO Weapon Case 63/день · 26 ринків 26 159,05 ₴ 26 159 ₴–32 758 ₴ зносів -6.1% 63 26 Forest DDPAT Таємне CS:GO Weapon Case 70/день · 25 ринків 11 086,03 ₴ 11 086 ₴–27 581 ₴ зносів -4.9% 70 25 Blue Steel Таємне CS:GO Weapon Case 54/день · 26 ринків 18 055,56 ₴ 18 056 ₴–29 767 ₴ зносів -6.9% 54 26 Crimson Web Патерни павутиння CS:GO Weapon Case 73/день · 27 ринків 17 176,58 ₴ 17 177 ₴–185 341 ₴ зносів -9.1% 73 27 Urban Masked Таємне CS:GO Weapon Case 91/день · 26 ринків 11 238,02 ₴ 11 238 ₴–28 106 ₴ зносів -2.5% 91 26 Safari Mesh Таємне CS:GO Weapon Case 38/день · 25 ринків 10 554,73 ₴ 10 555 ₴–40 438 ₴ зносів -8.6% 38 25 Scorched Таємне CS:GO Weapon Case 34/день · 26 ринків 11 291,69 ₴ 11 292 ₴–33 189 ₴ зносів -5.3% 34 26 Boreal Forest Таємне CS:GO Weapon Case 53/день · 26 ринків 10 877,20 ₴ 10 877 ₴–39 704 ₴ зносів -4.9% 53 26 Case Hardened Сіди Blue Gem CS:GO Weapon Case 57/день · 25 ринків 17 840,02 ₴ 17 840 ₴–43 749 ₴ зносів -5.9% 57 25
Немає відповідних предметів.

Ціна = найнижча запитувана ціна з комісіями по ринках, будь-який знос · Як ми рахуємо ціни →

About the Штик-ніж М9

Як дістати M9 Bayonet

M9 Bayonet — рідкісний спецпредмет, що випадає з кейсів, а не з геймплею. Він з'являється в тому ж старішому пулі контейнерів, що й інші легасі-ножі (оригінальний CS:GO Weapon Case, кейси операцій на кшталт Bravo/Phoenix/Breakout та інші "класичні" ножові кейси), тож потрібен ключ до відповідного кейса, щоб мати шанс. Сумарний шанс витягнути будь-який ніж із кейса — приблизно 0,26%, і цей ніж потім випадково є однією моделлю з ножового набору кейса й випадковим покриттям — тож конкретне покриття M9 це мала частка вже й так рідкісного дропу. Через це майже всі дістають M9 на Steam Community Market чи сторонніх ринках, а не вибиваючи. Модель недоступна в новіших кейсах епохи Gamma/Chroma, які використовують натомість покоління ножів стилю Karambit/Talon ("butterfly").

Покриття й фази Doppler

M9 Bayonet несе легасі-бібліотеку ножових покриттів. Топовий тир включає Doppler, Gamma Doppler, Marble Fade, Fade, Tiger Tooth, Lore, Autotronic, Crimson Web, Case Hardened і Slaughter. Середній і нижчий тири закривають Damascus Steel, Ultraviolet, Bright Water, Freehand, Stained, Blue Steel, Night, Rust Coat, Boreal Forest, Forest DDPAT, Safari Mesh, Scorched і Urban Masked. Покриття Doppler ділиться на Фази 1–4 плюс рідкісні синій Sapphire, червоний Ruby і Black Pearl; Gamma Doppler додає зелений Emerald. На M9 клинки Sapphire і Ruby мають великі надбавки, бо синє/червоне покриття на його широкому клинку — одне з найбільш цінованих. Є й простий "Vanilla" M9 Bayonet — полірований сталевий клинок без покриття, що має власну колекційну фан-базу й сидить як один із дорожчих "нефарбованих" ножів.

Що формує вартість: патерн, fade і float

Для M9 найбільші коливання вартості дають патернозалежні покриття. Case Hardened M9 оцінюють за розташуванням синього (так звані "blue gem" патерни); клинок із багатим синім обличчям коштує в рази більше за коричнево-жовтий. Fade M9 цінують за відсотком fade, з повними 100% fade у пріоритеті. Marble Fade полюють за чисту розкладку кольору в стилі "Fire & Ice", а Doppler/Gamma Doppler сортують за фазою перед станом. Float (знос) усе одно важить — Factory New і Minimal Wear тягнуть найсильніші ціни, і на ножах на кшталт M9 низький float тримає сталь і зазубрини чіткими — але для патернозалежних фарб сід часто переважає кілька пунктів float. Однотонні на кшталт Tiger Tooth, Ultraviolet і Blue Steel куди менш патерн-чутливі й цінуються переважно за станом.

M9 Bayonet проти інших моделей ножів

У легасі-лінійці ножів M9 зазвичай коштує вище за стандартний Bayonet і близько чи вище за Karambit та Butterfly залежно від покриття й настрою ринку — він твердо в "преміальній" планці, не входовий ніж. Найдешевший реалістичний вхід у модель — нижче покриття (Boreal Forest, Safari Mesh, Forest DDPAT, Scorched, Urban Masked, Night) у Battle-Scarred чи Well-Worn. Якщо хочеш M9 саме заради анімації й тобі байдуже до фарби, ці нижчі покриття чи Vanilla — бюджетні шляхи. Покупці, що хочуть вигляду, але не дотягують до цін M9, часто спускаються до стандартного Bayonet (схожа родина клинка, дешевше) чи до Gut/Falchion/Navaja з дешевших ножових тирів.

Часті запитання

Чи M9 Bayonet хороший ніж?
Це один із найпопулярніших легасі-ножів через великий клинок і його видатну анімацію прокрутки на інспекті. Він суто косметичний і не дає геймплейної переваги, але добре тримає попит і вартість при перепродажі в ножовому ринку.
Скільки коштує M9 Bayonet у CS2?
Ціни сильно різняться за покриттям і станом. Нижчі покриття (Boreal Forest, Safari Mesh, Scorched) у зношеному стані — найдешевший вхід, тоді як Doppler Sapphire/Ruby, чисті Fade й blue-gem Case Hardened клинки досягають найвищих цін у моделі.
Що таке Vanilla M9 Bayonet?
Це версія без покриття — простий полірований нержавіючий клинок без фарби. Його не можна вибити як окремий предмет так, як описують фарбовані версії, і він має колекційну вартість як ніж "чистої сталі", сидячи серед дорожчих нефарбованих ножів.
Яка фаза Doppler M9 Bayonet найкраща?
Це залежить від уподобань і ціни. Sapphire (глибокий синій) і Ruby (червоний) найрідкісніші й найдорожчі, далі Black Pearl. Серед стандартних фаз Phase 2 і Phase 4 загалом найбажаніші за їхнє рожеве/чорно-синє покриття.
Чи можна досі вибити M9 Bayonet?
Так, зі старіших кейсів, що містять легасі-набір ножів, але лише з відповідним ключем і за стандартним ножовим шансом ~0,26%. Його немає в новіших кейсах епохи Gamma/Chroma. Більшість людей купує його на ринку натомість.
Чим відрізняються M9 Bayonet і Bayonet?
Вони ділять ті самі кейси, але це різні моделі. M9 має довший зазубрений клинок sawback з агресивнішим профілем і показовішою анімацією прокрутки, і зазвичай коштує вище за стандартний Bayonet у тому ж покритті.