Skrzynia Pryzmatu 2

Skrzynia Pryzmatu 2

Base Grade Rzadka pula · od 12 kwi 2026 -1.7% · 9 dni-4.1% · 32 dni

Skrzynka z bronią wydana 24 mar 2020: 17 wykończeń społeczności plus slot rzadkiego przedmiotu specjalnego z 56 noże na 4 modelach. Wypadła z aktywnej puli dropów i dropi już tylko rzadko, więc podaż się kurczy.

Item facts

TypSkrzynka z broniąotwiera się kluczem
Wydano24 mar 2020pierwsza sprzedaż na Rynku Steam
Klucz9,30 złtylko sklep, niewymienialny
Rzadki przedmiot specjalny0.26%≈ 1 na 385 otwarć
Noże56 wariantyna 4 modelach
Sprzedaż / dzień~6.6Kwszystkie rynki
PłynnośćWysokajak szybko schodzi
Uczciwa cena4,71 złsugerowana
zakres 58 dniPLN 0.51 – PLN 4.48najniższa oferta, min-max
Spread Steam0,448 zł6% · oferta vs zlecenie kupna

Co w środku i szanse dropu

73 przedmioty

73 przedmiotów: 17 wykończeń społeczności plus 56 noże w slocie rzadkiego przedmiotu specjalnego. Szanse są per otwarcie, dzielone między przedmioty w każdym tierze.

Rare Special (knife / gloves)0.26% · 56 noże na 4 modelach · podłogi od 134,45 zł do 9525,90 zł
Szpon (Doppler)
Szpon (Doppler)9525,90 złdo 10 030,21 zł · ST 10 978,58 zł+
Szpon (Doppler)
Szpon (Doppler)9234,40 złdo 9663,44 zł · ST 9234,40 zł+
Sztylet (Doppler)
Sztylet (Doppler)6212,01 złdo 6703,44 zł · ST 6212,01 zł+
Sztylet (Doppler)
Sztylet (Doppler)6094,07 złdo 6913,26 zł · ST 6094,07 zł+
Szpon (Doppler)
Szpon (Doppler)6041,96 złdo 6462,67 zł · ST 7188,13 zł+
Sztylet (Doppler)
Sztylet (Doppler)3810,36 złdo 3866,77 zł · ST 3850,33 zł+
Szpon (Doppler)
Szpon (Doppler)3716,00 złdo 4232,24 zł · ST 3773,53 zł+
Szpon (Doppler)
Szpon (Doppler)3175,30 złdo 3660,78 zł · ST 3361,41 zł+
Szpon (Doppler)
Szpon (Doppler)2960,31 złdo 3084,30 zł · ST 3197,64 zł+
Szpon (Doppler)
Szpon (Doppler)2925,72 złdo 3084,30 zł · ST 3197,64 zł+
Szpon (Doppler)
Szpon (Doppler)2925,72 złdo 3268,34 zł · ST 3275,86 zł+
Ursus (Doppler)
Ursus (Doppler)2657,84 złdo 3081,91 zł · ST 2985,01 zł+
Ursus (Doppler)
Ursus (Doppler)2653,09 złdo 5025,68 zł · ST 3567,54 zł+
Sztylet (Doppler)
Sztylet (Doppler)2118,15 złdo 2603,82 zł · ST 2325,15 zł+
Szpon (Marmurkowy gradient)
Szpon (Marmurkowy gradient)2017,25 złdo 2110,64 zł · ST 2194,88 zł+
Sztylet (Doppler)
Sztylet (Doppler)1835,21 złdo 2047,43 zł · ST 1835,21 zł+
Ursus (Doppler)
Ursus (Doppler)1799,96 złdo 2342,25 zł · ST 2152,70 zł+
Sztylet (Doppler)
Sztylet (Doppler)1644,69 złdo 2173,55 zł · ST 1735,21 zł+
Szpon (Tygrysi kieł)
Szpon (Tygrysi kieł)1631,73 złdo 1819,15 zł · ST 1830,47 zł+
Sztylet (Doppler)
Sztylet (Doppler)1613,39 złdo 1927,56 zł · ST 1735,21 zł+
Sztylet (Doppler)
Sztylet (Doppler)1613,39 złdo 2128,57 zł · ST 1744,14 zł+
Navaja (Doppler)
Navaja (Doppler)1217,82 złdo 3735,65 zł · ST 2389,32 zł+
Szpon (Vanilla)
Szpon (Vanilla)1154,50 złdo 1164,59 zł · ST 1154,50 zł+
Szpon (Stal damasceńska)
Szpon (Stal damasceńska)1077,73 złdo 1197,05 zł · ST 1139,00 zł+
Navaja (Doppler)
Navaja (Doppler)1020,95 złdo 1100,00 zł · ST 1188,05 zł+
Sztylet (Marmurkowy gradient)
Sztylet (Marmurkowy gradient)1012,40 złdo 1221,37 zł · ST 1192,34 zł+
Sztylet (Tygrysi kieł)
Sztylet (Tygrysi kieł)953,00 złdo 1115,43 zł · ST 1024,91 zł+
Ursus (Doppler)
Ursus (Doppler)949,38 złdo 1116,96 zł · ST 1108,01 zł+
Szpon (Warstwa rdzy)
Szpon (Warstwa rdzy)876,16 złdo 944,07 zł · ST 940,19 zł+
Szpon (Ultrafiolet)
Szpon (Ultrafiolet)858,71 złdo 3317,25 zł · ST 969,03 zł+
Ursus (Doppler)
Ursus (Doppler)858,12 złdo 1214,35 zł · ST 1008,59 zł+
Ursus (Doppler)
Ursus (Doppler)821,09 złdo 1172,62 zł · ST 1023,90 zł+
Ursus (Doppler)
Ursus (Doppler)818,11 złdo 1135,64 zł · ST 996,93 zł+
Ursus (Doppler)
Ursus (Doppler)818,11 złdo 1440,41 zł · ST 996,93 zł+
Sztylet (Vanilla)
Sztylet (Vanilla)705,70 zł
Navaja (Doppler)
Navaja (Doppler)670,51 złdo 1005,52 zł · ST 810,67 zł+
Sztylet (Stal damasceńska)
Sztylet (Stal damasceńska)634,54 złdo 735,92 zł · ST 671,03 zł+
Sztylet (Ultrafiolet)
Sztylet (Ultrafiolet)553,29 złdo 1480,77 zł · ST 612,61 zł+
Ursus (Marmurkowy gradient)
Ursus (Marmurkowy gradient)529,49 złdo 658,97 zł · ST 646,60 zł+
Sztylet (Warstwa rdzy)
Sztylet (Warstwa rdzy)486,14 złdo 525,75 zł · ST 502,03 zł+
Ursus (Tygrysi kieł)
Ursus (Tygrysi kieł)473,19 złdo 540,70 zł · ST 534,26 zł+
Navaja (Doppler)
Navaja (Doppler)445,92 złdo 672,42 zł · ST 555,65 zł+
Navaja (Doppler)
Navaja (Doppler)412,08 złdo 706,37 zł · ST 530,42 zł+
Navaja (Doppler)
Navaja (Doppler)403,60 złdo 637,10 zł · ST 522,70 zł+
Navaja (Doppler)
Navaja (Doppler)399,71 złdo 604,76 zł · ST 522,70 zł+
Navaja (Doppler)
Navaja (Doppler)399,71 złdo 673,05 zł · ST 523,52 zł+
Navaja (Marmurkowy gradient)
Navaja (Marmurkowy gradient)305,13 złdo 405,43 zł · ST 359,18 zł+
Ursus (Vanilla)
Ursus (Vanilla)275,78 zł
Ursus (Ultrafiolet)
Ursus (Ultrafiolet)271,88 złdo 1158,05 zł · ST 358,88 zł+
Ursus (Stal damasceńska)
Ursus (Stal damasceńska)266,30 złdo 349,43 zł · ST 304,57 zł+
Navaja (Tygrysi kieł)
Navaja (Tygrysi kieł)231,85 złdo 321,19 zł · ST 319,88 zł+
Ursus (Warstwa rdzy)
Ursus (Warstwa rdzy)190,26 złdo 238,22 zł · ST 216,29 zł+
Navaja (Ultrafiolet)
Navaja (Ultrafiolet)156,34 złdo 537,37 zł · ST 207,89 zł+
Navaja (Stal damasceńska)
Navaja (Stal damasceńska)151,22 złdo 231,57 zł · ST 188,54 zł+
Navaja (Vanilla)
Navaja (Vanilla)143,45 zł
Navaja (Warstwa rdzy)
Navaja (Warstwa rdzy)134,45 złdo 163,10 zł · ST 173,82 zł+

Cena na kafelku: bieżąca podłoga na najtańszym rynku; druga linia to zakres po zużyciach. Każdy kafelek otwiera stronę przedmiotu ze wszystkimi zużyciami i rynkami.

Czy warto otwierać: rachunek

Koszt otwarcia14,10 złskrzynka 4,80 zł + klucz 9,30 złWartość oczekiwana6,87 złza otwarcieOdzyskujesz49%przed prowizjami od sprzedażyTrafienie rzadkiego slotu?Szanse tierów publikuje Valve. 0,26% na rzadki slot znaczy średnio 1 drop na 385 otwarć, około 5429,29 zł przy obecnym koszcie otwarcia.≈ 385 otwarć≈ 5429,29 zł po obecnych cenach
TierSzanseŚr. wartość przedmiotuDolicza się do EV
Rare Special (knife / gloves)średnia po 24 z 28 wycenionych0.26%1026,61 zł2,67 zł
Tajne0.64%218,61 zł1,40 zł
Zastrzeżone3.20%26,16 zł0,837 zł
Ograniczone15.98%3,89 zł0,622 zł
Wojskowa79.92%1,68 zł1,34 zł

Werdykt: otwieranie to rozrywka, nie wartość.Odzyskujesz średnio 49% kosztu otwarcia, a rzadki slot trafia się co ≈ 385 otwarć. Jeśli chcesz konkretnego skina, kupno wprost jest prawie zawsze tańsze.

EV = publikowane przez Valve szanse tierów × ważone zużyciem mediany ofert między rynkami, miks StatTrak 90/10, Doppler uśredniony po fazach · Jak działa ten rachunek → · Jak wyceniamy

Ceny Skrzynia Pryzmatu 2 na 24 rynkach

Sprzedajesz tego skina? Zobacz, ile dostaniesz →
Oficjalne
Steam Market
Brak wypłatyKarta bankowa · PayPal
7,73 zł+73% więcej niż CSFloat
Widok
Najlepsza cena
P2P9311 ofert
4,48 zł−42% vs Steam
Zobacz ofertę
#2
Natychmiastowa sprzedaż483 oferty
4,48 zł
Zobacz ofertę
#3
Platforma50344 ofertyKYC
4,52 zł+0,04 zł
Zobacz ofertę
#4
Natychmiastowa sprzedaż380 ofertKYC
4,56 zł+0,07 zł
Zobacz ofertę
#5
Platforma991 ofertKYC
4,71 zł+0,22 zł
Zobacz ofertę
#6
Natychmiastowa sprzedaż769 ofert
4,71 zł+0,22 zł
Zobacz ofertę
#7
Natychmiastowa sprzedaż769 ofertKYC
4,71 zł+0,22 zł
Zobacz ofertę
#8
Platforma1 oferta
4,74 zł+0,26 zł
Zobacz ofertę

Każda cena to łączna kwota, którą płacisz, wraz z prowizją kupującego. Kropka pokazuje, jak dobrze platforma pasuje do twojego regionu. Jak wyceniamy → · Kurs USD do PLN z 14 sie 2026

Historia cen 1,20 USD +763% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 cze 2026 · dashed = a gap over a week

Jak Skrzynia Pryzmatu 2 dropi i jak się otwiera

Skrzynia Pryzmatu 2, pierwsza sprzedaż 24 mar 2020, wypadła z aktywnej cotygodniowej puli: dropi już tylko z rzadkiej puli z mocno obniżoną częstotliwością, więc większość egzemplarzy na rynku to stary zapas zmieniający właścicieli, obecnie od 4,48 zł na 24 marketplace'ach. Wycofane skrzynki zwykle drożeją w miarę topnienia tego zapasu; datowana historia puli jest w rejestrze puli dropów. Rejestr puli dropów →

Otwarcie wymaga klucza za 9,30 zł ze sklepu w grze: od 2019 kluczy nie da się wymieniać ani odsprzedawać, więc tańszego klucza nie ma, a sama skrzynka jest zwykle tańsza na marketplace niż czekanie na drop. Wartość oczekiwana otwarcia to 6,87 zł przy koszcie 14,10 zł; średnio wraca 49%, przed prowizjami od sprzedaży. Jeśli polujesz na jeden konkretny skin, kupno wprost wygrywa, a każdy kafelek powyżej prowadzi do własnego porównania cen.

Z danych tej strony: 73 przedmioty wycenione na żywo, mediana ceny skrzynki w 32 dni ruszyła się o -4.1%. Wszystkie ceny przeliczają się z każdą migawką danych.

Pytania o Skrzynia Pryzmatu 2

Co jest w środku Skrzynia Pryzmatu 2?

17 community finishes from Mil-Spec to Covert, topped by Glock-18 (Królowa nabojów) and M4A1-S (Gracz 2), plus a rare special slot: 56 nóż variants across 4 models. The full priced list is above on this page.

Jakie są szanse na nóż?

0,26% na otwarcie, średnio około 1 na 385 otwarć. Przy 14,10 zł za otwarcie średnia droga do rzadkiego slotu kosztuje mniej więcej 5429,29 zł.

Ile kosztuje klucz?

9,30 zł w sklepie w grze. Kluczy nie da się kupić na rynku ani wymienić: cena jest taka sama dla wszystkich.

Czy Skrzynia Pryzmatu 2 warto otwierać?

Nie według wartości oczekiwanej: 6,87 zł zwrotu na otwarcie za 14,10 zł, czyli 49% kosztu. Traktuj otwieranie jako rozrywkę, a nie sposób zdobywania skinów.

Czy Skrzynia Pryzmatu 2 zostanie wycofana?

Zdążyła wypaść z aktywnej puli (rzadka pula według migawki rejestru z 12 kwi 2026). Wciąż rzadko dropi: skrzynki nigdy nie znikają z gry całkowicie. Rejestr puli dropów →

Jak zdobyć go bez otwierania?

Buying it is the practical route — from 4,48 zł across the markets in the table above. It no longer drops weekly.

Czy otwieranie skrzynek jest legalne w moim kraju?

Przepisy o loot boxach różnią się między krajami: Belgia traktuje płatne loot boxy jak hazard i Valve wyłączyło tam otwieranie skrzynek, a kilka innych krajów wymaga ujawniania szans albo bramek wiekowych. Jeśli otwieranie jest ograniczone tam, gdzie mieszkasz, bezpośrednie kupowanie przedmiotów pozostaje dostępne. Poradnik odpowiedzialnego handlu →