XM1014 (Évszakok) Megtekintés a játékban
float 0.00 0.50

XM1014 (Évszakok)

Korlátozott StatTrak -5.6% · 9 n-21.5% · 32 n

A(z) XM1014 (Évszakok) egy Restricted minőségű XM1014 skin a CS2-ben. A(z) Spectrum Case ládából hullik.

Item facts

RitkaságKorlátozottXM1014 skinek
Innen esikSpectrum Caseláda 1046 Ft ártól · szintesély 16.0%
Megjelent2017. márc.ezzel: Spectrum Case
Eladva / nap~2.2Kminden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár1566 Ftjavasolt
58 napos sávHUF 772 – HUF 1,030legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet16 Ft1% · kért ár vs vételi megbízás

XM1014 (Évszakok) árak 23 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
1508 Ft+83%-kal több, mint CS.MONEY
Megtekintés
Legjobb ár
Piactér18 ajánlatKYC
825 Ft−45% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Kínai piac330 ajánlatKYC
841 Ft+15,43 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Kínai piac174 ajánlatKYC
841 Ft+15,43 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Piactér174 ajánlat
844 Ft+18,89 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Azonnali eladás22 ajánlatKYC
847 Ft+22,04 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
P2P125 ajánlat
857 Ft+31,49 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Kínai piac139 ajánlatKYC
870 Ft+45,35 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Azonnali eladás74 ajánlat
872 Ft+47,24 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 2,62 USD -19% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Ugyanaz a gyűjtemény (The Spectrum Collection): Vérsport · Tizedelő · Neonoir · Lázálom · Oxidláng · Karmazsin Szökőár · Mind a(z) 17 tárgy →

XM1014 (Évszakok): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Katonai minőség from The Spectrum Collection can craft into this skin.

This + 9 more Korlátozott from The Spectrum Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

25 piacon a(z) FN alsó ára -19.4%-ot mozdult 58 nap alatt: 1023 Ft → 825 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 215 204 Ft különbség (45%).

Források: Valve tárgyadatok · 25 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) XM1014 (Évszakok)?

A(z) XM1014 (Évszakok) 362 Ft-tól indul az összehasonlításunk 25 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 825 Ft · MW 400 Ft · FT 368 Ft · WW 400 Ft · BS 362 Ft. A Steam 1508 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) XM1014 (Évszakok) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 772 Ft a(z) CSFloat platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 1493 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) XM1014 (Évszakok) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin StatTrak (1499 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: XM1014 (Évszakok)?

A(z) Spectrum Case ládából hullik (maga a konténer 1046 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 362 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.