Negev (Káprázat) Megtekintés a játékban
float 0.10 0.65

Negev (Káprázat)

Katonai minőség StatTrak -10.3% · 9 n-43.2% · 32 n

A(z) Negev (Káprázat) egy Mil-Spec minőségű Negev skin a CS2-ben. A(z) Gamma 2 Case ládából hullik.

FN nem létezik ehhez a skinhez — a float 0.10-nál kezdődik, így egy tiszta MW a lehető legújabb

Item facts

RitkaságKatonai minőségNegev skinek
Innen esikGamma 2 Caseláda 850 Ft ártól · szintesély 79.9%
Megjelent2016. aug.ezzel: Gamma 2 Case
Eladva / nap~821minden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár539 Ftjavasolt
58 napos sávHUF 350 – HUF 561legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet104 Ft13% · kért ár vs vételi megbízás

Negev (Káprázat) árak 24 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
784 Ft+102%-kal több, mint ECOSteam
Megtekintés
Legjobb ár
Kínai piac177 ajánlatKYC
388 Ft−51% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Kínai piac129 ajánlatKYC
390 Ft+1,57 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
P2P84 ajánlat
394 Ft+5,67 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Piactér125 ajánlatKYC
394 Ft+5,67 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Kínai piac175 ajánlatKYC
396 Ft+7,56 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Piactér10 ajánlat
403 Ft+15,12 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás88 ajánlat
403 Ft+15,12 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Azonnali eladás27 ajánlat
403 Ft+15,12 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 1,23 USD -26% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Ugyanaz a gyűjtemény (The Gamma 2 Collection): Bukókeret · Neon Forradalom · Üzemanyag-befecskendező · Syd Mead · Légzsilip · Menyét · Mind a(z) 17 tárgy →

Negev (Káprázat): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

This + 9 more Katonai minőség from The Gamma 2 Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

25 piacon a(z) MW alsó ára -26.2%-ot mozdult 58 nap alatt: 526 Ft → 388 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 124 759 Ft különbség (51%).

Források: Valve tárgyadatok · 25 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) Negev (Káprázat)?

A(z) Negev (Káprázat) 69 Ft-tól indul az összehasonlításunk 25 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: MW 388 Ft · FT 88 Ft · WW 75 Ft · BS 69 Ft. A Steam 784 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) Negev (Káprázat) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 377 Ft a(z) CSFloat platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 680 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) Negev (Káprázat) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin StatTrak (894 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: Negev (Káprázat)?

A(z) Gamma 2 Case ládából hullik (maga a konténer 850 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 69 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.