MP9 (Szédítő) Megtekintés a játékban
float 0.00 0.65

MP9 (Szédítő)

Fogyasztói minőség Souvenir 0% · 9 n0% · 32 n

A(z) MP9 (Szédítő) egy Consumer minőségű MP9 skin a CS2-ben. A(z) Achroma Collection gyűjteményhez tartozik.

Item facts

RitkaságFogyasztói minőségMP9 skinek
Eladva / nap2.1Csak Steam
LikviditásAlacsonymilyen gyorsan kel el
58 napos sávHUF 6.61 – HUF 9.76legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet3 Ft17% · kért ár vs vételi megbízás

MP9 (Szédítő) árak 17 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
19 Ft+173%-kal több, mint C5 Game
Megtekintés
Legjobb ár
Kínai piac895 ajánlatKYC
7 Ft−63% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Kínai piac493 ajánlatKYC
9 Ft+1,57 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
P2P439 ajánlat
9 Ft+2,52 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Piactér74 ajánlatKYC
9 Ft+2,52 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Piactér891 ajánlatKYC
9 Ft+2,52 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Azonnali eladás16 ajánlat
9 Ft+2,52 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
P2P671 ajánlatKYC
9 Ft+2,52 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Kínai piac597 ajánlatKYC
11 Ft+4,41 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 0,022 USD -27% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Ugyanaz a gyűjtemény (The Achroma Collection): Áttörés · Kúszó · A Vég · Napi Deagle · Ezüst Öntés · Vérbosszú · Mind a(z) 20 tárgy →

MP9 (Szédítő): dizájn, kopás és piac

Market read

19 piacon a(z) FN alsó ára -26.7%-ot mozdult 58 nap alatt: 9 Ft → 7 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 3769 Ft különbség (63%).

Források: Valve tárgyadatok · 19 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) MP9 (Szédítő)?

A(z) MP9 (Szédítő) 1 Ft-tól indul az összehasonlításunk 19 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 7 Ft · MW 2 Ft · FT 1 Ft · WW 1 Ft · BS 1 Ft. A Steam 19 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) MP9 (Szédítő) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 24 Ft a(z) WhiteMarket platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 16 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) MP9 (Szédítő) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin Souvenir (3082 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.