MP5-SD (Condition Zero) Megtekintés a játékban
float 0.00 1.00

MP5-SD (Condition Zero)

Katonai minőség StatTrak -5.6% · 9 n-28.3% · 32 n

A(z) MP5-SD (Condition Zero) egy Mil-Spec minőségű MP5-SD skin a CS2-ben. A(z) Operation Broken Fang Case ládából hullik.

Item facts

RitkaságKatonai minőségMP5-SD skinek
Innen esikOperation Broken Fang Caseláda 1726 Ft ártól · szintesély 79.9%
Megjelent2020. okt.ezzel: Operation Broken Fang Case
Eladva / nap~2.1Kminden piac
LikviditásKözepesmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár1547 Ftjavasolt
58 napos sávHUF 1,203 – HUF 1,855legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet98 Ft5% · kért ár vs vételi megbízás

MP5-SD (Condition Zero) árak 25 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
2148 Ft+74%-kal több, mint CS.MONEY
Megtekintés
Legjobb ár
Piactér13 ajánlatKYC
1231 Ft−43% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Azonnali eladás13 ajánlatKYC
1241 Ft+9,45 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Kínai piac52 ajánlatKYC
1242 Ft+10,71 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Piactér52 ajánlat
1247 Ft+15,75 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Kínai piac40 ajánlatKYC
1261 Ft+29,60 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Kínai piac59 ajánlatKYC
1290 Ft+58,26 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Kínai piac69 ajánlatKYC
1295 Ft+63,61 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Azonnali eladás12 ajánlat
1297 Ft+66,13 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 3,91 USD -34% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Ugyanaz a gyűjtemény (The Operation Broken Fang Collection): Nyomdafolyam · Neonoir · Tündérmese · Külső Váz · Szörnyegyveleg · Kiberbiztonság · Mind a(z) 17 tárgy →

MP5-SD (Condition Zero): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

This + 9 more Katonai minőség from The Operation Broken Fang Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

26 piacon a(z) FN alsó ára -33.6%-ot mozdult 58 nap alatt: 1855 Ft → 1231 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 288 591 Ft különbség (43%).

Források: Valve tárgyadatok · 26 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) MP5-SD (Condition Zero)?

A(z) MP5-SD (Condition Zero) 126 Ft-tól indul az összehasonlításunk 26 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 1231 Ft · MW 344 Ft · FT 185 Ft · WW 126 Ft · BS 135 Ft. A Steam 2148 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) MP5-SD (Condition Zero) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 1188 Ft a(z) DMarket platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 2050 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) MP5-SD (Condition Zero) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin StatTrak (1401 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: MP5-SD (Condition Zero)?

A(z) Operation Broken Fang Case ládából hullik (maga a konténer 1726 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 126 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.