M249 (Smaragd Méregnyíl) Megtekintés a játékban
float 0.00 0.45

M249 (Smaragd Méregnyíl)

Korlátozott StatTrak -11.6% · 9 n-34.1% · 32 n

A(z) M249 (Smaragd Méregnyíl) egy Restricted minőségű M249 skin a CS2-ben. A(z) Spectrum Case ládából hullik.

Item facts

RitkaságKorlátozottM249 skinek
Innen esikSpectrum Caseláda 1046 Ft ártól · szintesély 16.0%
Megjelent2017. márc.ezzel: Spectrum Case
Eladva / nap~911minden piac
LikviditásKözepesmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár1325 Ftjavasolt
58 napos sávHUF 863 – HUF 2,274legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet28 Ft1% · kért ár vs vételi megbízás

M249 (Smaragd Méregnyíl) árak 23 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
1934 Ft+124%-kal több, mint CSFloat
Megtekintés
Legjobb ár
P2P76 ajánlat
863 Ft−55% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Piactér26 ajánlatKYC
882 Ft+18,89 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Azonnali eladás28 ajánlat
885 Ft+22,04 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Azonnali eladás13 ajánlatKYC
885 Ft+22,04 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Piactér102 ajánlatKYC
907 Ft+44,09 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Azonnali eladás83 ajánlat
926 Ft+62,98 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás83 ajánlatKYC
929 Ft+66,13 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Kínai piac150 ajánlatKYC
934 Ft+71,17 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 2,74 USD -62% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Ugyanaz a gyűjtemény (The Spectrum Collection): Vérsport · Tizedelő · Neonoir · Lázálom · Oxidláng · Karmazsin Szökőár · Mind a(z) 17 tárgy →

M249 (Smaragd Méregnyíl): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Katonai minőség from The Spectrum Collection can craft into this skin.

This + 9 more Korlátozott from The Spectrum Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

24 piacon a(z) FN alsó ára -62%-ot mozdult 58 nap alatt: 2274 Ft → 863 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 337 186 Ft különbség (55%).

Források: Valve tárgyadatok · 24 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) M249 (Smaragd Méregnyíl)?

A(z) M249 (Smaragd Méregnyíl) 365 Ft-tól indul az összehasonlításunk 24 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 863 Ft · MW 378 Ft · FT 365 Ft · WW 381 Ft. A Steam 1934 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) M249 (Smaragd Méregnyíl) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 775 Ft a(z) CSFloat platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 1905 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) M249 (Smaragd Méregnyíl) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin StatTrak (1145 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: M249 (Smaragd Méregnyíl)?

A(z) Spectrum Case ládából hullik (maga a konténer 1046 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 365 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.