Glock-18 (Rózsaszín DDPAT) Megtekintés a játékban
float 0.06 0.80

Glock-18 (Rózsaszín DDPAT)

Korlátozott Souvenir -2.3% · 9 n-8.9% · 32 n

A(z) Glock-18 (Rózsaszín DDPAT) egy Restricted minőségű Glock-18 skin a CS2-ben. A(z) Stockholm 2021 Mirage Souvenir Package ládából hullik.

Item facts

RitkaságKorlátozottGlock-18 skinek
Innen esikStockholm 2021 Mirage Souvenir Packageláda 905 Ft ártól
Eladva / nap~1.4Kminden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár32 827 Ftjavasolt
58 napos sávHUF 25,083 – HUF 30,141legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet20 403 Ft38% · kért ár vs vételi megbízás

Glock-18 (Rózsaszín DDPAT) árak 20 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
53 929 Ft+107%-kal több, mint CSFloat
Megtekintés
Legjobb ár
P2P34 ajánlat
25 999 Ft−52% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Kínai piac23 ajánlatKYC
26 187 Ft+188,01 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Piactér23 ajánlat
26 292 Ft+292,87 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Azonnali eladás27 ajánlat
26 428 Ft+428,29 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Azonnali eladás27 ajánlatKYC
26 453 Ft+453,48 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Kínai piac13 ajánlatKYC
26 573 Ft+573,46 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás11 ajánlatKYC
26 683 Ft+683,37 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Piactér12 ajánlatKYC
26 828 Ft+828,23 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 82,25 USD -14% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Pink DDPAT más fegyvereken

2 fegyver viseli ezt a festést

Cheapest way into the family: Glock-18 (Rózsaszín DDPAT) at 5152 Ft · AWP (Rózsaszín DDPAT) tops it at 6100 Ft.

Ugyanaz a gyűjtemény (The 2021 Mirage Collection): Sivatagi Hüdra · Sivatagi Róka · Lila DDPAT · Aszály · Elegáns Indák · Préda · Mind a(z) 19 tárgy →

Glock-18 (Rózsaszín DDPAT): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Katonai minőség from The 2021 Mirage Collection can craft into this skin.

This + 9 more Korlátozott from The 2021 Mirage Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

23 piacon a(z) FN alsó ára -14.1%-ot mozdult 58 nap alatt: 30 141 Ft → 25 902 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 8 795 590 Ft különbség (52%).

Források: Valve tárgyadatok · 23 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) Glock-18 (Rózsaszín DDPAT)?

A(z) Glock-18 (Rózsaszín DDPAT) 5152 Ft-tól indul az összehasonlításunk 23 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 25 902 Ft · MW 11 787 Ft · FT 5839 Ft · WW 5791 Ft · BS 5772 Ft. A Steam 53 929 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) Glock-18 (Rózsaszín DDPAT) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 24 622 Ft a(z) DMarket platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 33 526 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) Glock-18 (Rózsaszín DDPAT) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin Souvenir (22 838 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: Glock-18 (Rózsaszín DDPAT)?

A(z) Stockholm 2021 Mirage Souvenir Package ládából hullik (maga a konténer 905 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 5152 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.