Galil AR (Eco) Megtekintés a játékban
float 0.10 0.85

Galil AR (Eco)

Titkos StatTrak Souvenir -7.7% · 9 n-18.2% · 32 n

Az Eco fehérben és zöldben festi a Galil AR-t, hőátnyomásos matricákkal díszítve, így letisztult, vállalati, szinte márkázott megjelenést kap. A tiszta kéttónusú test a ráfelvitt grafikákkal különbözteti meg a fegyver mocskosabb bevonataitól. Classified skin a terrorista oldali puskához.

Item facts

RitkaságTitkosGalil AR skinek
Innen esikChroma 2 Caseláda 1058 Ft ártól · szintesély 3.20%
Megjelent2015. ápr.ezzel: Chroma 2 Case
Eladva / nap~1.5Kminden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár37 447 Ftjavasolt
58 napos sávHUF 31,049 – HUF 41,748legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet2648 Ft5% · kért ár vs vételi megbízás
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
51 797 Ft+67%-kal több, mint Youpin
Megtekintés
Legjobb ár
Kínai piac404 ajánlatKYC
31 049 Ft−40% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Piactér404 ajánlat
31 174 Ft+124,08 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Kínai piac134 ajánlatKYC
31 291 Ft+241,23 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Kínai piac145 ajánlatKYC
31 523 Ft+473,95 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Piactér130 ajánlatKYC
31 599 Ft+549,21 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
P2P95 ajánlat
31 630 Ft+580,71 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás12 ajánlatKYC
31 750 Ft+700,37 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Kínai piac195 ajánlatKYC
31 804 Ft+754,22 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 98,60 USD -26% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Eco más fegyvereken

2 fegyver viseli ezt a festést

Cheapest way into the family: CZ75-Auto (Öko) at 196 Ft · Galil AR (Eco) tops it at 3184 Ft.

Ugyanaz a gyűjtemény (The Chroma 2 Collection): Neonlovas · Elit Összeállítás · Hiperbestia · Majomkodás · Féregisten · Bronz Déco · Mind a(z) 15 tárgy →

Galil AR (Eco): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Korlátozott from The Chroma 2 Collection can craft into this skin.

This + 9 more Titkos from The Chroma 2 Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

26 piacon a(z) MW alsó ára -25.6%-ot mozdult 58 nap alatt: 41 748 Ft → 31 049 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 6 533 867 Ft különbség (40%).

Források: Valve tárgyadatok · 26 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) Galil AR (Eco)?

A(z) Galil AR (Eco) 3184 Ft-tól indul az összehasonlításunk 26 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: MW 31 049 Ft · FT 3628 Ft · WW 3474 Ft · BS 3401 Ft. A Steam 51 797 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) Galil AR (Eco) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 30 183 Ft a(z) CSFloat platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 49 149 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) Galil AR (Eco) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin StatTrak (44 324 Ft ártól), Souvenir (146 093 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: Galil AR (Eco)?

A(z) Chroma 2 Case ládából hullik (maga a konténer 1058 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 3184 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.