

Desert Eagle (Tűzfegyelem)
A(z) Desert Eagle (Tűzfegyelem) egy Restricted minőségű Desert Eagle skin a CS2-ben. A(z) Snakebite Case ládából hullik.
Item facts
Desert Eagle (Tűzfegyelem) árak 23 piacon
Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →Egy piac sem felel meg ennek a szűrőnek.
Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)
Egy piac sem felel meg ennek a szűrőnek.
A jobb oldali szám a nettó kifizetésed a platform eladói díja után. Hol adj el: minden platform összevetve → · Így számoljuk a nettó kifizetéseket → · Átverésvédelem →
Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week
Trigger Discipline más fegyvereken
2 fegyver viseli ezt a festést

Cheapest way into the family: AUG (Tűzfegyelem) at 15 Ft · Desert Eagle (Tűzfegyelem) tops it at 154 Ft.
Ugyanaz a gyűjtemény (The Snakebite Collection): Pala · Az Áruló · Élethű Színekkel · Kromatikus Aberráció · Tápláléklánc · XOXO · Mind a(z) 17 tárgy →
Továbbiak innen: Desert Eagle skinek
Összes →Desert Eagle (Tűzfegyelem): dizájn, kopás és piac
Comes out of contracts: 10x Katonai minőség from The Snakebite Collection can craft into this skin.
This + 9 more Korlátozott from The Snakebite Collection craft into one of:
Trade-up kalkulátor →28 piacon a(z) FN alsó ára +18.3%-ot mozdult 58 nap alatt: 2289 Ft → 2708 Ft.
A legolcsóbb platform vs Steam most: 1 041 309 Ft különbség (55%).
Mennyibe kerül a(z) Desert Eagle (Tűzfegyelem)?
A(z) Desert Eagle (Tűzfegyelem) 154 Ft-tól indul az összehasonlításunk 28 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 2708 Ft · MW 488 Ft · FT 195 Ft · WW 154 Ft · BS 154 Ft. A Steam 6015 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.
Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) Desert Eagle (Tűzfegyelem) tárgyat?
A legjobb nettó kifizetés most 2886 Ft a(z) DMarket platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 5968 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.
Létezik a(z) Desert Eagle (Tűzfegyelem) StatTrak vagy Souvenir változatban?
Igen — ez a skin StatTrak (3439 Ft ártól), Souvenir (140 108 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.
Hogyan szerzem meg: Desert Eagle (Tűzfegyelem)?
A(z) Snakebite Case ládából hullik (maga a konténer 117 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 154 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.
Snakebite Case


