AUG (Tengerészkék Murano) Megtekintés a játékban
float 0.00 1.00

AUG (Tengerészkék Murano)

Fogyasztói minőség Souvenir +8.5% · 9 n-33.7% · 32 n

A(z) AUG (Tengerészkék Murano) egy Consumer minőségű AUG skin a CS2-ben. A(z) Canals Collection gyűjteményhez tartozik.

Item facts

RitkaságFogyasztói minőségAUG skinek
Eladva / nap~630minden piac
LikviditásKözepesmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár7052 Ftjavasolt
58 napos sávHUF 4,595 – HUF 9,060legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet192 Ft2% · kért ár vs vételi megbízás

AUG (Tengerészkék Murano) árak 23 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
10 975 Ft+118%-kal több, mint C5 Game
Megtekintés
Legjobb ár
Kínai piac32 ajánlatKYC
5038 Ft−54% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Kínai piac61 ajánlatKYC
5042 Ft+3,78 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Piactér30 ajánlatKYC
5086 Ft+47,55 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Azonnali eladás1 ajánlat
5275 Ft+236,50 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Kínai piac48 ajánlatKYC
5324 Ft+285,63 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Azonnali eladás27 ajánlat
5335 Ft+296,34 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás27 ajánlatKYC
5338 Ft+299,49 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Azonnali eladás22 ajánlat
5354 Ft+315,23 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 16,00 USD -28% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Ugyanaz a gyűjtemény (The Canals Collection): A Herceg · Bíbor Barokk · Cinquedea · Smaragd · Candy Apple · Narancsszín Barokk · Mind a(z) 18 tárgy →

AUG (Tengerészkék Murano): dizájn, kopás és piac

Market read

26 piacon a(z) FN alsó ára -27.9%-ot mozdult 58 nap alatt: 6985 Ft → 5038 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 1 869 497 Ft különbség (54%).

Források: Valve tárgyadatok · 26 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) AUG (Tengerészkék Murano)?

A(z) AUG (Tengerészkék Murano) 415 Ft-tól indul az összehasonlításunk 26 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 5038 Ft · MW 986 Ft · FT 687 Ft · WW 636 Ft · BS 415 Ft. A Steam 10 975 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) AUG (Tengerészkék Murano) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 4814 Ft a(z) CSFloat platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 10 783 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) AUG (Tengerészkék Murano) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin Souvenir (13 822 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.