AK-47 (Panthera Onca) Megtekintés a játékban
float 0.00 1.00

AK-47 (Panthera Onca)

Titkos Souvenir +0.7% · 9 n-11.5% · 32 n

A(z) AK-47 (Panthera Onca) egy Classified minőségű AK-47 skin a CS2-ben. A(z) Stockholm 2021 Ancient Souvenir Package ládából hullik.

Item facts

RitkaságTitkosAK-47 skinek
Innen esikStockholm 2021 Ancient Souvenir Packageláda 976 Ft ártól
Eladva / nap~1.2Kminden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár145 318 Ftjavasolt
58 napos sávHUF 121,904 – HUF 167,718legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet31 681 Ft12% · kért ár vs vételi megbízás

AK-47 (Panthera Onca) árak 22 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
255 249 Ft+102%-kal több, mint Tradeit
Megtekintés
Legjobb ár
Azonnali eladás13 ajánlatKYC
126 357 Ft−50% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Azonnali eladás62 ajánlat
129 887 Ft+3530,21 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Azonnali eladás62 ajánlatKYC
130 016 Ft+3659,33 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
P2P53 ajánlat
130 681 Ft+4323,80 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Azonnali eladás16 ajánlat
130 873 Ft+4515,90 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Piactér44 ajánlatKYC
131 937 Ft+5580,32 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Piactér7 ajánlat
132 265 Ft+5907,83 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Kínai piac108 ajánlatKYC
132 487 Ft+6130,48 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 401,24 USD -25% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Ugyanaz a gyűjtemény (The Ancient Collection): Üdv a Dzsungelben · Faragott Jáde · Ezüst · Katonai Ragyogás · Fuss és Rejtőzz · Ősi Föld · Mind a(z) 19 tárgy →

AK-47 (Panthera Onca): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Korlátozott from The Ancient Collection can craft into this skin.

This + 9 more Titkos from The Ancient Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

25 piacon a(z) FN alsó ára -24.7%-ot mozdult 58 nap alatt: 167 718 Ft → 126 357 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 40 590 225 Ft különbség (50%).

Források: Valve tárgyadatok · 25 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) AK-47 (Panthera Onca)?

A(z) AK-47 (Panthera Onca) 29 523 Ft-tól indul az összehasonlításunk 25 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 126 357 Ft · MW 75 860 Ft · FT 47 288 Ft · WW 41 824 Ft · BS 41 478 Ft. A Steam 255 249 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) AK-47 (Panthera Onca) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 121 009 Ft a(z) DMarket platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 223 569 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) AK-47 (Panthera Onca) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin Souvenir (185 199 Ft ártól) formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.

Hogyan szerzem meg: AK-47 (Panthera Onca)?

A(z) Stockholm 2021 Ancient Souvenir Package ládából hullik (maga a konténer 976 Ft ártól cserél gazdát), vagy megveheted közvetlenül 29 523 Ft ártól a fenti piactereken — egy konkrét skin megvásárlása szinte mindig olcsóbb, mint konténereket nyitni érte.