AK-47 (Smaragd Hajszálminta) Megtekintés a játékban
float 0.00 1.00

AK-47 (Smaragd Hajszálminta)

Korlátozott Souvenir -8.6% · 9 n-32.2% · 32 n

A(z) AK-47 (Smaragd Hajszálminta) egy Restricted minőségű AK-47 skin a CS2-ben. A(z) Bank Collection gyűjteményhez tartozik.

Item facts

RitkaságKorlátozottAK-47 skinek
Eladva / nap~3.2Kminden piac
LikviditásMagasmilyen gyorsan kel el
Méltányos ár6253 Ftjavasolt
58 napos sávHUF 5,015 – HUF 10,707legalacsonyabb kért ár, min–max
Steam-különbözet630 Ft-6% · kért ár vs vételi megbízás

AK-47 (Smaragd Hajszálminta) árak 25 piacon

Eladod ezt a skint? Nézd meg, mennyit kapnál →
Hivatalos
Steam Market
Nincs kifizetésBankkártya · PayPal
9781 Ft+88%-kal több, mint Youpin
Megtekintés
Legjobb ár
Kínai piac872 ajánlatKYC
5194 Ft−47% a Steamhez képest
Ajánlat megtekintése
#2
Piactér872 ajánlat
5215 Ft+20,78 Ft
Ajánlat megtekintése
#3
Kínai piac168 ajánlatKYC
5231 Ft+36,53 Ft
Ajánlat megtekintése
#4
Piactér166 ajánlatKYC
5284 Ft+90,07 Ft
Ajánlat megtekintése
#5
Kínai piac220 ajánlatKYC
5361 Ft+167,22 Ft
Ajánlat megtekintése
#6
Kínai piac250 ajánlatKYC
5371 Ft+176,67 Ft
Ajánlat megtekintése
#7
Azonnali eladás16 ajánlatKYC
5372 Ft+178,24 Ft
Ajánlat megtekintése
#8
Azonnali eladás1 ajánlat
5429 Ft+234,93 Ft
Ajánlat megtekintése

Minden ár a teljes fizetendő összeg, a vevői díjakkal együtt. A pont mutatja, mennyire illik a piac a régiódhoz. Hogyan árazunk → · USD–HUF árfolyam (2026. aug. 14.)

Árelőzmények 16,49 USD -51% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 2026. jún. 17. · dashed = a gap over a week

Ugyanaz a gyűjtemény (The Bank Collection): Szmoking · Ezüst · Franklin · Meteorit · Szénszálas · Városi DDPAT · Mind a(z) 16 tárgy →

AK-47 (Smaragd Hajszálminta): dizájn, kopás és piac

Trade-up position

Comes out of contracts: 10x Katonai minőség from The Bank Collection can craft into this skin.

This + 9 more Korlátozott from The Bank Collection craft into one of:

Trade-up kalkulátor →
Market read

27 piacon a(z) FN alsó ára -51.5%-ot mozdult 58 nap alatt: 10 707 Ft → 5194 Ft.

A legolcsóbb platform vs Steam most: 1 444 544 Ft különbség (47%).

Források: Valve tárgyadatok · 27 piacos ár-pillanatképünk.
Mennyibe kerül a(z) AK-47 (Smaragd Hajszálminta)?

A(z) AK-47 (Smaragd Hajszálminta) 549 Ft-tól indul az összehasonlításunk 27 piacterén, vevői díjakkal együtt. Jelenlegi kopásonkénti alsó árak: FN 5194 Ft · MW 1020 Ft · FT 598 Ft · WW 579 Ft · BS 549 Ft. A Steam 9781 Ft árat kér ugyanazért a hirdetésért.

Hol adhatom el vagy válthatom pénzre a(z) AK-47 (Smaragd Hajszálminta) tárgyat?

A legjobb nettó kifizetés most 5308 Ft a(z) CSFloat platformon az eladói díj után — az Eladás fül minden platformot rangsorol. A Steam 10 411 Ft-et fizet a tárcádba, de a Steam-pénz nem vehető fel valódi pénzként.

Létezik a(z) AK-47 (Smaragd Hajszálminta) StatTrak vagy Souvenir változatban?

Igen — ez a skin Souvenir formában is cserél gazdát. Válts a fenti Minőség gombokkal; az oldal minden száma újraszámolódik a kiválasztott változatra.