P250 (Boreal Forest) Επιθεώρηση στο παιχνίδι
float 0.06 0.80

P250 (Boreal Forest)

Καταναλωτικής κατηγορίας Souvenir -18.4% · 9 ημ-57.1% · 32 ημ

Το P250 (Boreal Forest) είναι ένα skin P250 σπανιότητας Consumer στο CS2. Πέφτει από το DreamHack 2013 Souvenir Package.

Item facts

ΣπανιότηταΚαταναλωτικής κατηγορίαςΣκιν P250
ΣυλλογήThe Lake Collection
Πέφτει απόDreamHack 2013 Souvenir Packageκιβώτιο από 1.003,26 €
Πωλήσεις / ημέρα~994όλες οι αγορές
ΡευστότηταΜεσαίαπόσο γρήγορα πουλιέται
Δίκαιη τιμή3,11 €προτεινόμενο
εύρος 58 ημ€1.75 – €3.40χαμηλότερη ζητούμενη τιμή, ελάχ.-μέγ.
Spread Steam1,17 €22% · ζητούμενη τιμή έναντι εντολής αγοράς

Τιμές P250 (Boreal Forest) σε 23 αγορές

Πουλάτε αυτό το skin; Δείτε τι θα παίρνατε →
Επίσημο
Steam Market
Χωρίς ανάληψηΤραπεζική κάρτα · PayPal
5,32 €+203% περισσότερο από CS.MONEY
Προβολή
Καλύτερη τιμή
Αγορά48 προσφορέςKYC
1,75 €−67% έναντι Steam
Προβολή προσφοράς
#2
Αγορά Κίνας129 προσφορέςKYC
1,78 €+0,03 €
Προβολή προσφοράς
#3
Άμεση πώληση19 προσφορέςKYC
1,79 €+0,04 €
Προβολή προσφοράς
#4
Αγορά117 προσφορέςKYC
1,80 €+0,05 €
Προβολή προσφοράς
#5
Αγορά Κίνας126 προσφορέςKYC
1,81 €+0,06 €
Προβολή προσφοράς
#6
Άμεση πώληση9 προσφορές
1,83 €+0,08 €
Προβολή προσφοράς
#7
Άμεση πώληση61 προσφορές
1,84 €+0,09 €
Προβολή προσφοράς
#8
Άμεση πώληση61 προσφορέςKYC
1,85 €+0,10 €
Προβολή προσφοράς

Κάθε τιμή είναι το συνολικό ποσό που πληρώνετε, συμπεριλαμβανομένων των χρεώσεων αγοραστή. Η κουκκίδα δείχνει πόσο καλά ταιριάζει η αγορά στην περιοχή σας. Πώς τιμολογούμε → · Ισοτιμία USD σε EUR της 14 Αυγ 2026

Ιστορικό τιμών 2,02 $ -34% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17 Ιουν 2026 · dashed = a gap over a week

Boreal Forest σε άλλα όπλα

22 όπλα φέρουν αυτό το φινίρισμα

Cheapest way into the family: P250 (Boreal Forest) at 0,0061 € · Μαχαίρι Butterfly (Boreal Forest) tops it at 361,60 €.

Ίδια συλλογή (The Lake Collection): Cobalt Quartz · Mudder · Storm · Safari Mesh · Anodized Navy · Night Ops · Και τα 15 αντικείμενα →

P250 (Boreal Forest): σχέδιο, φθορά και αγορά

Market read

Σε 26 αγορές το ελάχιστο FN κινήθηκε -33.6% σε 58 ημέρες: 2,64 € → 1,75 €.

Φθηνότερη πλατφόρμα έναντι Steam τώρα: διαφορά 3,09 € (67%).

Πηγές: δεδομένα αντικειμένων Valve · το στιγμιότυπο τιμών μας από 26 αγορές.
Πόσο κοστίζει το P250 (Boreal Forest);

Το P250 (Boreal Forest) ξεκινά από 0,0061 € σε 26 αγορές της σύγκρισής μας, με προμήθειες αγοραστή. Τρέχοντα ελάχιστα ανά φθορά: FN 1,75 € · MW 0,043 € · FT 0,0087 € · WW 0,0061 € · BS 0,0061 €. Το Steam ζητά 5,32 € για την ίδια αγγελία.

Πού μπορώ να πουλήσω ή να ρευστοποιήσω το P250 (Boreal Forest);

Η καλύτερη καθαρή πληρωμή τώρα είναι 1,71 € στο CSFloat μετά την προμήθεια πωλητή — η καρτέλα Πώληση κατατάσσει κάθε πλατφόρμα. Το Steam πληρώνει 4,14 € στο πορτοφόλι σας, αλλά τα χρήματα Steam δεν αναλαμβάνονται ως πραγματικά.

Υπάρχει το P250 (Boreal Forest) σε StatTrak ή Souvenir;

Ναι — αυτό το skin πωλείται και ως Souvenir (από 4,15 €). Αλλάξτε με τα κουμπιά Ποιότητας παραπάνω· κάθε αριθμός της σελίδας επανυπολογίζεται για την επιλεγμένη παραλλαγή.

Πώς αποκτώ το P250 (Boreal Forest);

Πέφτει από το DreamHack 2013 Souvenir Package (το ίδιο το δοχείο πωλείται από 1.003,26 €), ή αγοράστε το απευθείας από 0,0061 € στις αγορές παραπάνω — η αγορά συγκεκριμένου skin είναι σχεδόν πάντα φθηνότερη από το άνοιγμα δοχείων για αυτό.