
Γούρι (Lil' Sandy)
Item facts
Τιμές Γούρι (Lil' Sandy) σε 22 αγορές
Πουλάτε αυτό το skin; Δείτε τι θα παίρνατε →Καμία αγορά δεν ταιριάζει με αυτό το φίλτρο.
Κάθε τιμή είναι το συνολικό ποσό που πληρώνετε, συμπεριλαμβανομένων των χρεώσεων αγοραστή. Η κουκκίδα δείχνει πόσο καλά ταιριάζει η αγορά στην περιοχή σας. Πώς τιμολογούμε → · Ισοτιμία USD σε EUR της 14 Αυγ 2026
Καμία αγορά δεν ταιριάζει με αυτό το φίλτρο.
Ο αριθμός δεξιά είναι η καθαρή σας πληρωμή μετά την προμήθεια πωλητή της πλατφόρμας. Πού να πουλήσετε: όλες οι πλατφόρμες σε σύγκριση → · Πώς υπολογίζουμε τις καθαρές πληρωμές → · Προστασία από απάτες →
Lowest ask · 25 snapshots since 17 Ιουν 2026 · dashed = a gap over a week
Περισσότερα από Charms CS2
Όλα →Γούρι (Lil' Sandy): design and market
Σε 22 αγορές η κατώτατη τιμή κινήθηκε +6.4% σε 58 ημέρες: 0,408 € → 0,434 €.
Πόσο κοστίζει το Γούρι (Lil' Sandy);
Το Γούρι (Lil' Sandy) ξεκινά από 0,434 € σε 22 αγορές της σύγκρισής μας, με προμήθειες αγοραστή.
Πού μπορώ να πουλήσω ή να ρευστοποιήσω το Γούρι (Lil' Sandy);
Η καλύτερη καθαρή πληρωμή τώρα είναι 0,476 € στο DMarket μετά την προμήθεια πωλητή — η καρτέλα Πώληση κατατάσσει κάθε πλατφόρμα κατά το ποσό που πραγματικά κρατάτε.



