

SCAR-20 (Палма)
SCAR-20 (Палма) е скин за SCAR-20 от клас Industrial в CS2. Принадлежи към Dust Collection.
Item facts
Цени на SCAR-20 (Палма) на 13 пазара
Продавате този скин? Вижте какво бихте получили →Няма пазари, отговарящи на този филтър.
Всяка цена е общата сума, която плащате, включително таксите за купувача. Точката показва колко добре мястото пасва на вашия регион. Как определяме цените → · Курс USD към BGN от 14.08.2026 г.
Няма пазари, отговарящи на този филтър.
Числото вдясно е нетното ви изплащане след таксата за продавача на платформата. Къде да продавате: всички платформи в сравнение → · Как изчисляваме нетните изплащания → · Защита от измами →
Lowest ask · 25 snapshots since 17.06.2026 г. · dashed = a gap over a week
Palm по други оръжия
4 оръжия носят този финиш



Cheapest way into the family: FAMAS (Палма) at 0,0051 лв. · SCAR-20 (Палма) tops it at 16,54 лв..
Същата колекция (The Dust Collection): Лумване · Скорпион · Месинг · Змийски камуфлаж · Медно · Хищник · Всички 9 предмета →
Още от Скинове за SCAR-20
Всички →SCAR-20 (Палма): дизайн, износване и пазар
This + 9 more Индустриален клас from The Dust Collection craft into one of:
Trade-up калкулатор →На 25 пазара минимумът за FN се промени с -3.4% за 58 дни: 133,63 лв. → 129,03 лв..
Най-евтината платформа срещу Steam сега: разлика 70,42 лв. (24%).
Колко струва SCAR-20 (Палма)?
SCAR-20 (Палма) тръгва от 16,54 лв. на 25 пазара в сравнението ни, с включени такси за купувача. Текущи минимуми по износвания: FN 129,03 лв. · MW 24,30 лв. · FT 16,54 лв. · WW 18,23 лв. · BS 17,89 лв.. Steam иска 170,55 лв. за същата обява.
Къде мога да продам или осребря SCAR-20 (Палма)?
Най-доброто нетно изплащане сега е 94,57 лв. на CSFloat след таксата за продавача — разделът „Продай“ подрежда всяка платформа. Steam плаща 102,07 лв. в портфейла ви, но парите от Steam не могат да се изтеглят като истински.



