Nova (Захаросана ябълка) Огледай в играта
float 0.00 0.30

Nova (Захаросана ябълка)

Индустриален клас Сувенир 0% · 9 д-8% · 32 д

Nova (Захаросана ябълка) е скин за Nova от клас Industrial в CS2. Пада от DreamHack 2013 Souvenir Package.

Item facts

РядкостИндустриален класСкинове за Nova
КолекцияThe Italy Collection
Пада отDreamHack 2013 Souvenir Packageкасетка от 1962,22 лв.
Продадени / ден~1.2Kвсички пазари
ЛиквидностВисокаколко бързо се продава
Справедлива цена0,421 лв.препоръчано
диапазон 58 дBGN 0.31 – BGN 0.46най-ниска искана цена, мин–макс
Спред на Steam0,068 лв.11% · искана цена срещу поръчка за покупка

Цени на Nova (Захаросана ябълка) на 25 пазара

Продавате този скин? Вижте какво бихте получили →
Официален
Steam Market
Без изтеглянеБанкова карта · PayPal
0,644 лв.+111% повече от CSFloat
Преглед
Най-добра цена
P2P386 оферти
0,305 лв.−53% спрямо Steam
Виж офертата
#2
Моментална продажба32 оферти
0,338 лв.+0,03 лв.
Виж офертата
#3
Борса663 офертиKYC
0,356 лв.+0,05 лв.
Виж офертата
#4
Моментална продажба452 оферти
0,356 лв.+0,05 лв.
Виж офертата
#5
Моментална продажба793 оферти
0,356 лв.+0,05 лв.
Виж офертата
#6
Моментална продажба204 оферти
0,356 лв.+0,05 лв.
Виж офертата
#7
Пазар в Китай672 офертиKYC
0,358 лв.+0,05 лв.
Виж офертата
#8
Пазар в Китай570 офертиKYC
0,360 лв.+0,05 лв.
Виж офертата

Всяка цена е общата сума, която плащате, включително таксите за купувача. Точката показва колко добре мястото пасва на вашия регион. Как определяме цените → · Курс USD към BGN от 14.08.2026 г.

История на цените 0,180 щ.д. -33% · 58d

Lowest ask · 25 snapshots since 17.06.2026 г. · dashed = a gap over a week

Candy Apple по други оръжия

6 оръжия носят този финиш

Cheapest way into the family: PP-Bizon (Захаросана ябълка) at 0,102 лв. · Five-SeveN (Захаросана ябълка) tops it at 102,98 лв..

Nova (Захаросана ябълка): дизайн, износване и пазар

Market read

На 26 пазара минимумът за FN се промени с -33.3% за 58 дни: 0,458 лв. → 0,305 лв..

Най-евтината платформа срещу Steam сега: разлика 0,575 лв. (53%).

Източници: данни за предметите от Valve · нашата ценова снимка от 26 пазара.
Колко струва Nova (Захаросана ябълка)?

Nova (Захаросана ябълка) тръгва от 0,187 лв. на 26 пазара в сравнението ни, с включени такси за купувача. Текущи минимуми по износвания: FN 0,305 лв. · MW 0,187 лв. · FT 0,204 лв.. Steam иска 0,644 лв. за същата обява.

Къде мога да продам или осребря Nova (Захаросана ябълка)?

Най-доброто нетно изплащане сега е 0,814 лв. на DMarket след таксата за продавача — разделът „Продай“ подрежда всяка платформа. Steam плаща 0,577 лв. в портфейла ви, но парите от Steam не могат да се изтеглят като истински.

Съществува ли Nova (Захаросана ябълка) в StatTrak или Souvenir?

Да — този скин се търгува и като Souvenir (от 5,37 лв.). Превключвайте с бутоните „Качество“ по-горе; всяко число на страницата се преизчислява за избрания вариант.

Как да взема Nova (Захаросана ябълка)?

Пада от DreamHack 2013 Souvenir Package (самият контейнер се търгува от 1962,22 лв.), или го купете директно от 0,187 лв. на пазарите по-горе — купуването на конкретен скин почти винаги е по-евтино от отварянето на контейнери за него.