
CZ75-Auto (Полимер)
CZ75-Auto (Полимер) е скин за CZ75-Auto от клас Mil-Spec в CS2. Пада от Glove Case.
Item facts
Цени на CZ75-Auto (Полимер) на 24 пазара
Продавате този скин? Вижте какво бихте получили →Няма пазари, отговарящи на този филтър.
Всяка цена е общата сума, която плащате, включително таксите за купувача. Точката показва колко добре мястото пасва на вашия регион. Как определяме цените → · Курс USD към BGN от 14.08.2026 г.
Няма пазари, отговарящи на този филтър.
Числото вдясно е нетното ви изплащане след таксата за продавача на платформата. Къде да продавате: всички платформи в сравнение → · Как изчисляваме нетните изплащания → · Защита от измами →
Lowest ask · 25 snapshots since 17.06.2026 г. · dashed = a gap over a week
Същата колекция (The Glove Collection): Сайрекс · Угнетител · Драконов огън · Механическа промишленост · Ретроспекция · Перест облак · Всички 17 предмета →
Още от Скинове за CZ75-Auto
Всички →CZ75-Auto (Полимер): дизайн, износване и пазар
This + 9 more Военен клас from The Glove Collection craft into one of:
Trade-up калкулатор →На 25 пазара минимумът за FN се промени с +33.4% за 58 дни: 11,01 лв. → 14,69 лв..
Най-евтината платформа срещу Steam сега: разлика 0,460 лв. (2%).
Колко струва CZ75-Auto (Полимер)?
CZ75-Auto (Полимер) тръгва от 0,611 лв. на 25 пазара в сравнението ни, с включени такси за купувача. Текущи минимуми по износвания: FN 14,69 лв. · MW 2,24 лв. · FT 0,831 лв. · WW 0,739 лв. · BS 0,692 лв.. Steam иска 14,96 лв. за същата обява.
Къде мога да продам или осребря CZ75-Auto (Полимер)?
Най-доброто нетно изплащане сега е 13,58 лв. на DMarket след таксата за продавача — разделът „Продай“ подрежда всяка платформа. Steam плаща 14,87 лв. в портфейла ви, но парите от Steam не могат да се изтеглят като истински.
Съществува ли CZ75-Auto (Полимер) в StatTrak или Souvenir?
Да — този скин се търгува и като StatTrak (от 1,92 лв.). Превключвайте с бутоните „Качество“ по-горе; всяко число на страницата се преизчислява за избрания вариант.
Как да взема CZ75-Auto (Полимер)?
Пада от Glove Case (самият контейнер се търгува от 18,40 лв.), или го купете директно от 0,611 лв. на пазарите по-горе — купуването на конкретен скин почти винаги е по-евтино от отварянето на контейнери за него.
Glove Case


